Súťaž o skvelé smartfóny – Motorola moto g⁶ a Motorola moto g⁶ play

Tentokrát budete môcť súťažiť dokonca až o dva skvelé smartfóny Motorola, konkrétne Motorola moto g⁶ a Motorola moto g⁶ play.

Ako vyhrať moto g⁶ a moto g⁶ play?

Zapojiť sa do súťaže je opäť veľmi jednoduché. Pripravili sme si pre vás tri jednoduché otázky s tromi možnosťami odpovedí. Vašou úlohou je označiť správne odpovede pri všetkých troch súťažných otázkach v termíne od 26.06. do 03.07.2018. Z tých, ktorým sa podarí správne odpovedať na všetky otázky, budeme po ukončení súťaže žrebovať dvoch šťastných nových majiteľov Motorola moto g⁶ a Motorola moto g⁶ play.

Motorola moto g⁶ a moto g⁶ play

Do detailu prepracovaný dizajn, ktorý zaujme už z diaľky a vymakané vychytávky, ktoré by ste ťažko hľadali aj na vlajkových lodiach konkurenčných výrobcov – takto sa dajú definovať top vlastnosti týchto dvoch skvelých smartfónov. Vieme, o čom hovoríme, pretože sme mali možnosť oba telefóny poriadne otestovať a v našich recenziách si viedli veľmi dobre.

Súťaž o dva skvelé smartfóny – Motorola moto g⁶ a Motorola moto g⁶ play

Súťaž o dva skvelé smartfóny – Motorola moto g⁶ a Motorola moto g⁶ play
ilustračné foto:  mojandroid.sk

Súťaž o dva skvelé smartfóny – Motorola moto g⁶ a Motorola moto g⁶ play

Odpovedzte správne na tri súťažné otázky, vyplňte svoje kontaktné údaje a my vás zaradíme do žrebovania o moto g⁶ a moto g⁶ play

03.07.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.