Súťaž o skvelé knižky

Dnes Vám neprinášam žiaden nový recept, no rozhodla som sa, že pre Vás pripravím milé prekvapenie v podobe súťaží o skvelé produkty. Od dnes začína prvá súťaž, v ktorej dvaja z Vás vyhrajú skvelé knižky.

Prvou knihou je skvelá kniha SUPER POTRAVINY od Jarmily Mandžukovej – ide o perfektnú knižku, v ktorej sa dočítate zaujímavé informácie a objavíte vlastnosti ovocia, zeleniny, obilnín, strukovín, byliniek či iných super potravín. Kniha obsahuje aj odborné rady, pomáha s riešením problémov pri chorobách prostredníctvom potravín a surovín, ktoré obsahujú živiny, prospešné látky, vitamíny či minerály. Kniha je pravdivá, presvedčivá, pútavá a potvrdzuje, že jedlo je liek.

Druhou knihou je publikácia Zo záhrady do kuchyne od Nurie Penalovej. Knižka poteší najmä tých, ktorí sa starostlivo, úctivo a s láskou starajú o svoje záhradky a záleží im na vypestovaní zdravých a výborných produktov. Prináša veľa efektívnych tipov ako využiť záhradku, je ukážkou bezprostrednej previazanosti záhrady s gastronómiou a okrem iného – prináša množstvo skvelých receptov zo sezónneho ovocia, zeleniny, strukovín či byliniek, takže určite poteší i tých, ktorí záhradky nemajú.

Súťaž o skvelé knižky

Súťaž o skvelé knižky
ilustračné foto: passionforfood.sk

Súťaž o skvelé knižky

Pravidlá súťaže:

Prvou podmienkou je like na facebook stránke, ktorú nájdete TU.
Následne dajte zdieľať TENTO príspevok. Do komentáru pod príspevok napíšte, ktorú z kníh by ste chceli vyhrať.
Po splnení týchto troch podmienok ste zapojení do súťaže o knižku podľa Vášho výberu. Súťaž končí v nedeľu – 28.8.2016 o polnoci . Výhercovia budú vyžrebovaní do dvoch dní od skončenia súťaže.

Termín konania súťaže: do 28.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.