SÚŤAŽ O SKLENÍK A DARČEKOVÉ POUKÁŽKY V HODNOTE VIAC AKO 2000€!

Neskoré jesenné obdobie je charakterizované krátkymi a chladnými dňami a začiatkom nového roku ešte stále väčšina z nás naviac trpí kvôli nemožnosti oddychu pri rýpaní sa v zemi a objavovaní stále niečoho nového, čo nám príroda nachystá v záhradke.

SÚŤAŽ O SKLENÍK A DARČEKOVÉ POUKÁŽKY V HODNOTE VIAC AKO 2000€!

Aby sme Vás i iných priateľov pestovateľov myšlienkami navnadili na príjemnejšie obdobie roka, a spríjemnili tak túto nie veľmi obľúbenú časť roka každého zanieteného záhradkára, pripravili sme pre Vás novú zimnú súťaž. Môžete v nej vyhrať najobľúbenejší skleník z produkcie výrobcu odolných skleníkov s dlhou životnosťou a bezúdržbouvou konštrukciou VOLYA alebo jednu zo 42 poukážok v hodnote 33 €, s ktorými dosiahnete svoje plánované úspechy vo svojej záhradke určite oveľa ľahšie.

Zúčastniť v súťaži sa môžete veľmi jednoducho. Kliknite na odkaz dole a po zadaní niekoľkých údajov ste v hre. Svoju šancu na výhru môžete zvýšiť zapojením kolegov alebo priateľov do súťaže. Za každého súťažiaceho, ktorý Vás uvedie ako človeka, ktorý mu o našej súťaži povedal, resp. ktorý mu ju doporučil, získavate ďalších 5 virtuálnych žrebov, ktorými sa zúčastníte žrebovania. Vyhrajte poukážku pre Vás i pre svojho kolegu či priateľa! Čím viac Vašich kolegov alebo priateľov sa zapojí do súťaže, tým väčšia je Vaša šanca na výhru!

 

[button-red url=“http://www.rastlinky.sk/sutaz-o-sklenik“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.