Súťaž o skladateľný a polohovateľný záhradný gril

Zábavu isto zažijete so šikovným záhradným grilom! Pripravte si chutné maškrty a podeľte sa o ne s priateľmi počas dlhých letných večerov. Gril je polohovateľný so 4 úrovňami grilovacej plochy. Okrem toho disponuje ochranou proti vetru, takže sa nemusíte báť, že vaše dobroty skončia inde než na tanieri. Rovnako je jednoducho skladateľný a ľahko prenosný, aby ste ho mohli rýchlo rozložiť i zložiť, keby niečo.

Jarná grilovačka plná zábavy a dobrého jedla

Bez grilovačky nie je slnečná jar jarou a preto, ak ste ju ešte neabsolvovali, je na ňu pravý čas! Pozvite priateľov alebo rodinku, pripravte vaše obľúbené maškrty a vychutnajte si ich dochrumkava upečené na praktickom skladacom grile. Gril je polohovateľný so 4 úrovňami grilovacej plochy a vďaka ochrane proti vetru vám dobroty neskončia na zemi. Stačí si už len pripraviť dobrú náladu a prázdne žalúdky!

Súťaž o skladateľný a polohovateľný záhradný gril s ochranou proti vetru

Súťaž o skladateľný a polohovateľný záhradný gril s ochranou proti vetru
ilustračné foto: zamenej.sk

Súťaž o skladateľný a polohovateľný záhradný gril

Zapojte sa do našej súťaže a jeden z vás vyhrá záhradný gril vrátane poštovného a balného v rámci SR. Cenu do súťaže venovala spol. ZaMenej.sk.

 

Termín konania súťaže: 20.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.