Súťaž o set zubných kefiek Ionickiss

Čistenie zubov si často spájame len so žiarivo bielym chrupom či príjemným pocitom v ústach, zdravie zubov a ústnej dutiny je však dôležité pre imunitu a celkové zdravie človeka.

Imunita je totiž úzko spojená s trávením: až 70-80 % nášho imunitného systému sa nachádza práve v črevách. Pri konzumácii jedla, pití alebo čistení zubov sa určitá časť baktérií z našich úst dostáva do tela. Pri vyváženej ústnej mikroflóre to nie je žiadny problém. Ak však máme v ústach kvôli povlaku, zubnému kazu či zápalu ďasien väčšie množstvo škodlivých baktérií, vytvárame si predpoklad na rôzne zdravotné problémy.

Súťaž o set zubných kefiek Ionickiss

ilustračné foto: woman.sk

Text organizátora súťaže:

Zdravie sa naozaj začína v ústnej dutine. Presvedčte o tom aj svojich blízkych a darujte im niečo, čo sa o ich zdravie a imunitu postará – a nemáme na mysli žiadne výživové doplnky. Revolučné ionizačné kefky Ionickiss budú vskutku originálnym vianočným darčekom pre každého, komu okrem žiarivého úsmevu záleží aj záleží na svojom celkovom zdraví – a skvelý pocit v ústach je už len príjemným bonusom.

 

Koniec súťaže: 17. 12. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.