Súťaž o Samsung Galaxy A40

Vyhraj vďaka VÚB Mobil Banking šikovný Samsung Galaxy A40

Teraz môžeš vyhrať šikovný smartfón Samsung Galaxy A40. Stačí, ak zistíš, aké jednoduché je platiť v obchodoch či na internete s Google Pay a aplikáciou VÚB Mobil banking. Ideš do toho?

Ak patríš k zákazníkom VÚB banky, veríme, že si už naplno užívaš výhody mobilnej aplikácie VÚB Mobil banking. V prípade, že aplikáciu ešte nemáš, nerozmýšľaj a stiahni si ju do svojho smartfónu čo najskôr (pre Android, pre iOS). Budeš nadšený z funkcií, ktoré ti uľahčia každodenný život.

Súťaž o Samsung Galaxy A40

ilustračné foto:  techbox.sk

Súťaž o Samsung Galaxy A40

A ak si chceš aplikáciu VÚB Mobil Banking a všetky jej výhody užívať na najnovšom smartfóne Samsung Galaxy A40, stačí málo. Správne odpovedz na dve súťažné otázky a si v hre. Už 11. novembra 2019 zistíš, či si vyhral smartfón s veľkým 5,9-palcovým displejom, čítačkou odtlačkov prstov, dlhou výdržou a vydareným duálnym fotoaparátom s 16 a 5 Mpx objektívmi.

Koniec súťaže: 04.11.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.