Súťaž o samoinštalačný balíček jednotky Xmartron Basic

Viete, že existuje možnosť, ako z vášho auta vytvoríte smart auto s ovládaním na diaľku? Spoznajte s nami modernú technológiu Xmarton, ktorú sme si nechali nainštalovať aj do nášho redakčného auta a vyhrajte samoinštalačný balíček Xmarton Basic pre vaše auto!

Xmarton je skvelá technológia, vďaka ktorej si môžete vo vašom aute užívať vychytávky, ktoré často nájdete len v drahých a prémiových moderných automobiloch. Xmarton pritom nestojí tisícky eur, vzhľadom na to, aké vaše auto môže byť vďaka tejto modernej technológii inteligentné, sme presvedčení, že aj cenu budete považovať za príjemnú.

 

Súťaž o samoinštalačný balíček jednotky Xmartron Basic v hodnote 153€

ilustračné foto:  techbox.sk

Teraz môžete samoinštalačný balíček jednotky Xmartron Basic v hodnote 153 € (jednotka+predplatné služby na 1 rok) u nás aj vyhrať. Stačí správne odpovedať na 2 súťažné otázky a to najneskôr do 13. decembra 2020.

 

Koniec súťaže: 13. 12. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.