Súťaž o Salvatore Ferragamo Ferragamo od Fann.sk

Salvatore Ferragamo uvádza novú pánsku vôňu: vyjadrenie, ktoré odráža sebavedomú a odvážnu dušu moderného muža, prežívajúceho svoj život s vášňou a jedinečnou sofistikovanosťou.

FERRAGAMO je fougére, citrusová a drevitá vôňa. Parfumér Antoine Maisondieu ju zostavil zo sviežich a drevitých tónov ako oslavu talianskych koreňov značky a jej remeselnej tradície. Žiarivá explózia stredomorských citrusov sa opiera o vitálnu zmes bergamotu a citrónu, ktorá dláždi chodník nečakanému srdcu spájajúcemu kvetinové akordy fialiek s absolútom z fialkových listov a unikátne výraznými tónmi kože. Kombinácia tónov ihneď evokuje umeleckú tradíciu značky Salvatore Ferragamo. Hrejivé tóny pižma a vetiveru uzatvárajú túto esenciu a dodávajú jej zmyselný rozmer.

 

Súťaž o Salvatore Ferragamo Ferragamo od Fann.sk
ilustračné foto:  fann.sk

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Salvatore Ferragamo Ferragamo toaletná voda 30 ml

Koniec súťaže: 17. 12. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.