Súťaž o darček od FAnn.sk, Salvatore Ferragamo Ferragamo Bright Leather

Ferragamo Bright Leather, vôňa vytvorená v spolupráci s parfumérom Antoine Maisondieu (Givaudan), má aromatickú, koženú kompozíciu. Toaletná voda reinterpretuje ikonickú vôňu zmesou výrazných prírodných a vizionárskych žiarivých tónov. Svieža zmes citrusov najprv zaujme zmysly horko-sladkými tónmi bergamotu, pikantným dotykom mandarínky a povzbudzujúcim nádychom grapefruitu. V srdci vône sa bylinný charakter bazalky prelína s aromatickou dušou rozmarínu, aby sa následne podriadili hrejivej sofistikovanosti exkluzívneho akordu jemnej kože Ferragamo, evokujúcej jedinečné remeselné dedičstvo domu Salvatore Ferragamo. Sofistikované tóny cédrového dreva a zemité odtiene pačuli a pižma v základe obohacujú kompozíciu o ešte viac zmyselnosti a výraznosti.

Salvatore Ferragamo Ferragamo Bright Leather 30 ml

ilustračné foto:  fann.sk

Súťaž o Salvatore Ferragamo Ferragamo Bright Leather

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra: Salvatore Ferragamo Ferragamo Bright Leather 30 ml

 

Koniec súťaže: 22. 05. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.