Súťaž o sadu pracovných zošitov Škôlkar

Školský rok je už v plnom prúde aj v materských školách, kde deti začali od septembra pracovať už podľa nového Štátneho vzdelávacieho programu pre predprimárne vzdelávanie v materských školách. Čaká ich opäť veľa aktivít, cvičení a úloh, ktoré ich zabavia, a súčasne sa vďaka nim naučia niečo nové. Ak máte radi podobné zábavno-poučné úlohy, zapojte sa do našej súťaže o sadu pracovných zošitov Škôlkar z odborného nakladateľstva RA­ABE!

Súťaž o sadu pracovných zošitov Škôlkar

Súťaž o sadu pracovných zošitov Škôlkar
ilustračné foto: pravda.sk

Súťaž o sadu pracovných zošitov Škôlkar

Chceli by ste vyhrať sadu pracovných zošitov Škôlkar? Pravda.sk v spolupráci s nakladateľstvom RAABE Slovensko pre vás pripravili súťaž o sadu pracovných zošitov Škôlkar. Zapojte sa do súťaže zaslaním odpovede na otázku od 17.10. do 23.10.2016. Traja z vás, ktorí správne odpovedia na otázku, budú odmenení sadou pracovných zošitov Škôlkar spolu s prekvapením od nakladateľstva RAABE Slovensko. Správnu odpoveď nájdete v texte alebo na www.raabe.sk.

Termín konania súťaže: do 23.10.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.