Súťaž o s.Oliver FEELS LIKE SUMMER a Otto Kern THE MAN OF NATURE

Nezáleží na tom, či cez deň alebo v noci, so správnou hudbou anajlepšími priateľmi sa festivalová nálada pod holým nebom dostaví. Pospevovať si obľúbené piesne, tancovať celé hodiny, užívať si život a neustále sa cítiť slobodne, tak sa festivalové leto stane najkrajším obdobím roka! Užívajte si toto obdobie plnými dúškami so správnymi vôňami v batožine. Nová dámska vôňa s.Oliver FEELS LIKE SUMMER sa aj počas dlhých festivalových dní postará o vhodnú auru vône. Sebavedomá a bohatá na fazety, ako mladé ženy, ktoré ju nosia, je od konca apríla 2019 stelesnením leta, ktoré bude nezabudnuteľné.

Ku vzdušnému festivalovému outfitu patrí ľahká, letná vôňa, ktorá rozprašuje radosť zo života. Pri vôni s.Oliver FEELS LIKE SUMMER vzbudzuje subtílna čerstvosť jablka, melónu a citrónu už pri rozvinutí vône pocity slobody a dobrodružstva. Ženské srdce z fialky, pivonky a konvalinky sa mieša s hlavou do ovocno-kvetinového kokteilu, ktorý pozýva do tanca. Jemný základ tvorený pižmom, ambrou a santalovým drevom sa postará o dlhotrvajúci zážitok z vône. Tak sa parfum stáva voňavým doplnkom na celý deň.

OTTO KERN THE MAN

Moderný muž je všestranný a vôňa zvýrazňuje jeho osobnosť. Preto sa stále znovu vynára otázka: Aký typ muža som – aký budem dnes? Štyri nové vône Otto Kern The Man sú rovnako rozmanité a komplexné ako muž, ktorého všestrannosť sa prejavuje v jeho charakterových vlastnostiach, v reakcii na momentálnu situáciu či správaní sa na rôznych podujatiach.

Súťaž o s.Oliver FEELS LIKE SUMMER a Otto Kern THE MAN OF NATURE

Súťaž o s.Oliver FEELS LIKE SUMMER a Otto Kern THE MAN OF NATURE
ilustračné foto:  deti.sk

Súťaž o s.Oliver FEELS LIKE SUMMER a Otto Kern THE MAN OF NATURE

[the_ad id=“84646″]

Zapojte sa do súťaže o balíček s tolatetnými vodami s.Oliver FEELS LIKE SUMMER a Otto Kern The Man of Nature! Na vaše správne odpovede čakáme do 1. júla.

Koniec súťaže: 01.07.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.