Súťaž o ručný mlynček na kávu

Po čerstvo namletú kávu už nemusíte do kaviarne, ani si domov kupovať veľký drahý kávovar. Na štyroch výhercov čaká praktický a skladný ručný mlynček na kávu s keramickým mechanizmom a možnosťou nastaviť hrúbku mletia. Kávu plnej chuti a vône s ním získate za pár okamihov. Pozdvihnite svoj ranný rituál na novú úroveň!

Súťaž o ručný mlynček na kávu

Súťaž o ručný mlynček na kávu
ilustračné foto: varime.sk

Súťaž o ručný mlynček na kávu

Súťaž prebieha od utorka 12. apríla do pondelka 18. apríla 2016 do 24:00. Zúčastniť sa môžu všetci zaregistrovaní užívatelia portálu Vše o vaření a varime.sk z Českej republiky a zo Slovenska (zaregistrovať). Vyhrávajú tí, ktorých odpovede budú správne a ich tip bude medzi štyrmi najpresnejšími. Pokiaľ sa budú tipy viacerých súťažiacich rovnať, rozhoduje počet užívateľských bodov, ktoré má súťažiaci na svojom účte na webe Vše o vaření (varime.sk)

 

Termín konania súťaže: 12.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.