Súťaž o rozkladaciu stoličku – Fläpps

Súťaž o rozkladaciu stoličku – Fläpps

[the_ad id=“84646″]

Pri originálnej stoličke s názvom Fläpps stavili dizajnéri na modularitu ktorá vyťaží maximum z každého priestoru. V rozloženom stave prekvapí svojim komfortom a stabilitou. V zloženom stave je z bočného pohľadu s hrúbkou 2cm takmer neviditelná a vhodná na uloženie do najmenšieho úložného priestoru. Vhodná do menších bytov kde je potrebné inteligentne pracovať s každým cm priestoru. Rozkladací nábytok – Ambivalenz – jeho flexibilita tu samozrejme nekončí, štúdio do dokonalosti dotiahlo odpoveď na otázku nie len načo, ale i kedy chceme tento inovatívny systém využívať. V čom všetky prvky kolekcie Fläpps naozaj vynikajú je ich schopnosť takmer zázračne zmiznúť, keď práve nie sú v prevádzke.

V poskladanom stave dosahujú hrúbku sotva 20 milimetrov a sú tak ideálnym riešením i pre tie najstiesnenejšie priestory. Všetky produkty kolekcie Fläpps sú vyrobené z kvalitnej preglejky a dostupné v niekoľkých farebných variantoch.

Koniec súťaže: 30.07.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.