Súťaž o rotačný kulmofén BABYLISS HYDRO-FUSION AS773E

Rotačný kulmofén BaByliss Hydro-Fusion je vybavený pokročilou plazmovou technológiou s dvojitým iónovým systémom, výkonom 700 W a veľkou 50 mm rotačnou kefou s keramickým povrchom so smerovým nastavením. Na kefe oceníte jej mäkké štetiny, ktoré dodajú vášmu účesu očarujúcu hebkosť, a iónová kontrola ochráni vlasy pred krepatením, vďaka nej budú naopak krásne lesklé. Počas používania môžete prepínať medzi 2 teplotnými režimami, 2 rýchlosťami a ochladzujúcim prúdom vzduchu, čo vám dáva plnú kontrolu nad výsledným efektom. Samozrejmosťou je aj ochranný kryt. Dámy, ktoré si potrpia na kvalitu, ocenia aj kombináciu štetín z prírodnej mäkkej diviačej srsti a nylonu.

ilustračné foto:  femme.sk

zapojte sa do súťaže o ROTAČNÝ KULMOFÉN BABYLISS HYDRO-FUSION AS773E a šampón s arganovým olejom Shauma na suché a poškodené vlasy. Na vaše správne odpovede čakáme do 4. februára 2023.

 

Koniec súťaže: 04. 02. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.