Súťaž o rodinnú dovolenku v hoteli Sonnenpark**** Superior

Vyhrajte poukaz na 2 prenocovania pre 2 dospelých plus 2 deti (0 – 10 r.) v hoteli patriacom neďalekému akvaparku a termálnym kúpeľom Sonenntherme.

Súťaž o rodinnú dovolenku v hoteli Sonnenpark**** Superior

ilustračné foto:  austria.sk

Hotel Sonnenpark****S patrí k najlepším 99 hotelom na svete a je špecializovaný na rodiny s malými deťmi. Veľkou výhodou je, že sa nachádza len asi sto kilometrov od slovenských hraníc. Túto vzdialenosť bez problémov zvládnu aj najmenšie deti.

Hotel patrí k termálnym kúpeľom Sonnentherme. Tie boli od začiatku boli koncipované predovšetkým pre rodiny s malými deťmi. Prešli niekoľkokrát modernizáciou a najmä sa zakaždým rozšírili. Názov „Slnečné kúpele“ bol zvolený na základe skutočnosti, že na túto krajinu (Burgenland) pripadá najväčší počet slnečných dní v celom Rakúsku. Termálnej vode je priznaný status liečivého prostriedku a kúpele od svojho založenia získali množstvo ocenení.

Čo môžete vyhrať?
1x rodinnú dovolenka v hoteli Sonnenpark**** Superior

Koniec súťaže: 18. 04. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.