Súťaž o rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni

Akvarijná a zoologická výstava Haus des Meeres – Dom mora predstavuje unikátne múzeum plné zvierat a podmorských živočíchov rozprestierajúcich sa na 11 poschodiach priamo v centre Viedne.

Jednotlivé poschodia sú tématicky rozdelené, vo veľkej nádrži na prízemí nájdeme akvárium so žralokmi, ďalej nádrže s piraňami a množstvo iných morských aj sladkovodných rýb. Okrem vodných živočíchov sú tu však aj teráriá s pavúkmi, hadmi a inými plazmi vrátane krokodílov.

Slnko, voda, vietor. Vyber si jeden zo živlov a zaregistruj sa do súťaže. V súťažnom dueli vo vysielaní poraz svojho súpera a vyhraj cenu od ZSE. Súťažíme každý deň od 28. septembra do 02. októbra 2020.

Súťaž o rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni

ilustračné foto:  sdetmi.com

Súťažíme o 2 x rodinné vstupenky (2 dospelí + 2 deti) do Domu mora – Haus des Meeres s neobmedzenou platnosťou. Trvanie súťaže: 22. – 29. 9. 2020 Vyhodnotenie súťaže: 30. 9. 2020

 

Koniec súťaže: 29. 09. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.