Súťaž o rodinné pobyty v Grand Hoteli Bellevue

Kúpte 3 produkty značky Hamánek a zapojte sa do súťaže o jeden z 8 rodinných pobytov v GRAND HOTELI BELLEVUE **** vo Vysokých Tatrách.

Súťaž o rodinné pobyty v Grand Hoteli Bellevue

Súťaž o rodinné pobyty v Grand Hoteli Bellevue
ilustračné foto:  hamanek.sk

Súťaž o rodinné pobyty v Grand Hoteli Bellevue

Súťaž bude prebiehať od 16. 4. 2018 do 10.6. 2018 nasledujúcim systémom:

  • Kúpte tri akékoľvek produkty značky Hamánek, odložte si svoj doklad o kúpe, prihláste sa prostredníctvom webovej stránky (hamanek.sk) a hrajte.
  • Výhercom poskytne Grand Hotel Bellevue**** (www.hotelbellevue.sk) celkovo osem rodinných poukazov pre dve dospelé osoby a dve deti do 15 rokov.
  • Pobyt bude na tri noci (4 dni) s polpenziou, vstupom do wellness a fitness.
  • Všetci výhercovia si budú môcť výherný poukaz uplatniť od mája do konca novembra 2018. Okrem poukazov súťažíte ďalej aj o osem košov s produktami Hamánek. Každý týždeň môžete vyhrať na základe stanovenej „šťastnej chvíľky“ jeden z rodinných poukazov a jeden z ôsmich súťažných košov. Ten, kto bude najbližšie k stanovenej šťastnej chvíľke, vyhrá jednu z uvedených cien.
  • A prečo vlastne súťažiť? Pretože hotel vo Vysokých Tatrách ponúka nielen wellness na jednotku, ale aj športové zážitky na každý deň a priestor pre zábavu vašich detí.
  • Súťaž platí na území Českej a Slovenskej republiky.

10.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.