Súťaž o robotický vysávač Lenovo Vacuum E1

Narodeninová súťaž: MojAndroid má 10 rokov, vyhrajte robotický vysávač Lenovo Vacuum E1
Súťaž o vysávač Lenovo Vacuum E1 prebieha od dnešného dňa do utorka, 9. júna, presne do polnoci. V stredu, 10. júna bude oznámený výherca tohto zariadenia. Do súťaže sa môžete zapojiť vyplnením dotazníka. Ak ste už dotazník vyplnili, netreba ho vypĺňať dvakrát (duplicitné odpovede budeme mazať). Automaticky ste zaradení do žrebovania.

Súťaž o robotický vysávač Lenovo Vacuum E1

ilustračné foto:  mojandroid.sk

Nový týždeň, nová výhra – Lenovo Vacuum E1
Dizajnom sa tento model radí medzi overenú klasiku a čierne prevedenie mu dodáva punc elegancie. Na vrchnej strane vynikne okrem loga výrobcu aj ovládacia časť s tlačidlom zapnutia/vypnutia, tlačidlom domov a ikonou Wi-Fi pre zobrazenie stavu pripojenia k domácej sieti.

Vysávač je možné ovládať aplikáciou, hlasom a k dispozícii je aj klasický ovládač. Zabudovaný gyroskopický senzor plánuje celú trasu s vysokou presnosťou a efektivitou pre dokonalé vysatie a umytie podlahy. Vďaka batérii s kapacitou 2600 mAh dokáže na jedno nabitie upratovať až 120 minút bez prestávky.

Koniec súťaže: 10. 06. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.