Súťaž o RIMO VAK CreateSpace

Nedávno sme vám na našej webstránke v samostatnom článku predstavili tieto krásne sedacie vaky. V spolupráci s firmou Rimovak sme pre vás pripravili súťaž o sedací vak s dizajnom CreateSpace, ktorý je ergonomicky perfektne prispôsobený na dlhé sedenie s extra pohodlným posedom. Jeho predchodcom bolo vrece hruškovitého tvaru, pôvodne vyplnené fazuľou pre sedenie, ktoré sa tvarom dokáže prispôsobiť. Ten bol vymyslený v roku 1969 v Taliansku a v tom čase sa spomínal pod menom sacco.

Odvtedy sa stal rimo vak obľúbeným kúskom nielen na verejnom spoločenskom prostredí, ale aj v domácom súkromí. Podľa dizajnu sa taktiež často využíva v improvizovanom, no i precízne navrhnutom interiéri.

Súťaž o RIMO VAK CreateSpace

Súťaž o RIMO VAK CreateSpace
ilustračné foto:  createspace.sk

Súťaž o RIMO VAK CreateSpace

Napíš do komentárov v nasledujúcom odkaze správnu odpoveď na otázku: „Čím sú naplnené rimovaky?“ a získaj tento originálny a komfortný darček! Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Úplné pravidlá súťaže nájdete zverejnené na: Všeobecné pravidlá súťaží organizovaných webovým portálom www.createspace.sk

Náhodné žrebovanie a následné vyhodnotenie súťaže prebehne 31.03.2018! Veľa šťastia! Tím CreateSpace

31.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.