Súťaž o Proenzi®

Súťažiaci sa do súťaže zapojí tak, že počas doby konania súťaže zakúpi Proenzi ArthroStop Rapid Plus tbl 1×180 ks, alebo Proenzi ArthroStop Comfort tbl 1×120 ks. Originál pokladničného bloku zo súťažného nákupu je potrebné riadne uschovať.

Súťaž o Proenzi®
ilustračné foto: sutazoproenzi.sk

Súťaž o balíček produktov značky Proenzi

Do súťaže budú zaradení len tí súťažiaci, ktorých súťažné formuláre budú vyplnené a do súťaže odoslané a doručené v dobe od 01.09.2015 do 31.10.2015.

Odoslaním a doručením súťažného formulára do súťaže v súlade s týmito pravidlami súťažiaci získava výhru, ktorou je kupón na zľavu v hodnote 15% na nákup tovaru v internetovom obchode umiestnenom na www.klubzdravia.sk.

Do súťaže je zaradených celkom 50 hlavných výhier. Hlavnou výhrou je ročná kúra Proenzi v podobe balíčka produktov značky Proenzi.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/31 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.sutazoproenzi.sk/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.