Súťaž o produkty Keratin Smooth Perfect

Špeciálny rad BC Bonacure od Schwarzkopf Professional je určený priamo na farbené vlasy. Patentovaná pH 4.5 Balancer technológia nielenže uzatvára povrch farbených vlasov, ale tiež farebný pigment hlboko vo vnútri vlasovej matice pre prvotriednu farebnú dokonalosť.

Produkty tohto radu ďalej obsahujú UV filter, ktorý chráni keratínovú štruktúru, a tým zachovávajú farbu, lesk a výživu vlasov. Zabraňujú vplyvu slnka a nepreťažujú vlasy. Dokonalú starostlivosť potom ešte dotvára Cell Perfector technológia, ktorá dokonale uzamyká povrch vlasov, prináša dodatočnú starostlivosť a kompletne regeneruje každý vlas prostredníctvom vyplnenia medzier v štruktúre. Vlasom navráti pružnosť, pevnosť, a ešte ich obohatí o lesk.

 

Súťaž o produkty Keratin Smooth Perfect od Schwarzkopf Professional

Súťaž o produkty Keratin Smooth Perfect od Schwarzkopf Professional
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž o produkty Keratin Smooth Perfect od Schwarzkopf Professional

[the_ad id=“84646″]

Pripravili sme súťaž o produkty Keratin Smooth Perfect od firmy Schwarzkopf Professional! Neváhajte, napíšte správnu odpoveď do 29. augusta a tri z vás vyhrajú vlasovú kozmetiku, ktorá vás zbaví krepovatenia vlasov.

Koniec súťaže: 29.08.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.