Súťaž o produkty Fred & Flo

Mamičky chcú pre svoje deti to najlepšie. Rozmaznávaná jemná detská pokožka, hygienická čistota a zadoček v suchu sú cestou k spokojnej mamičke i bábätku. Aby sme vám k tej spokojnosti dopomohli, pripravili sme si pre vás súťaž o kvalitnú kozmetiku, vlhčené obrúsky a plienky značky Fred & Flo. A k tomu navyše praktickú cestovnú taštičku.

Súťaž o produkty Fred & Flo

ilustračné foto:  modrykonik.sk

Text organizátora súťaže:

Čo môžete vyhrať, Cestovná taštička Fred & Flo, Fred & Flo Premim plienky – veľkosť podľa výberu výherkyne, Fred & Flo Detské mydlo 100 g, Fred & Flo Ultra Sensitive pena do kúpeľa pre novorodenca 200 ml, Fred & Flo Ultra Sensitive jemný gél na vlasy a telo novorodencov 2+1 200ml, Fred & Flo Osuška s kapucňou, Fred & Flo Maxi vatové tampóny 60 ks, Fred & Flo Vatové tyčinky 60 ks, Fred & Flo Bavlnené utierky 50 ks, Fred & Flo Detské čistiace obrúsky pre citlivú pokožku neparfumované 72 ks

 

Koniec súťaže: 06. 02. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.