Súťaž o produkty BioGaia s obsahom prospešných baktérií

Pripravili sme súťaž s významnými prípravkami prospešnými pre naše zdravie a zdravie detí. Výživové doplnky s prospešnými baktériami, či už vo forme tabliet alebo nápojov, by mali obsahovať rovnaké bakteriálne kmene v rovnakej dávke, aké boli použité v danom klinickom skúšaní. Najčastejšími typmi mikróbov používaných v takýchto produktoch sú baktérie mliečneho kvasenia, ako Lactobacillus reuteri Protectis, ktoré sa nachádzajú vo výrobkoch BioGaia.

Súťaž o produkty BioGaia s obsahom prospešných baktérií

ilustračné foto:  bratislavaden.sk

Opodstatnený význam podávania prípravkov BioGaia sa spája najmä s antibiotickou liečbou,kde dlhodobé používanie antibiotík narúša črevnú mikroflóru a preto je vhodné pri podávaní antibiotík užívať aj prípravky s prospešnými baktériami. V súčasnej situácii sa odporúča napr. užívať žuvacie tablety BioGaia s pomarančovou príchuťou a vitamínom D, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

 

Koniec súťaže: 15. 12. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.