Súťaž o produktové balíčky Signal

Chcete dopriať svojim zubom špičkovú starostlivosť s prírodnými zložkami? Vyskúšajte nový Signal Charcoal s obsahom aktívneho uhlia! Aktívne uhlie používali už starovekí Egypťania, či Gréci. Vďaka svojej farbe, čistiacim a detoxikačným účinkom si dokonca vyslúžilo pomenovanie „čierna mágia“. Teraz je súčasťou novej zubnej pasty Signal Long Active Nature Elements, ktorá napomáha prirodzenej bielosti vašich zubov.

Súťaž o produktové balíčky Signal

Súťaž o produktové balíčky Signal
ilustračné foto:  damskajazda.sk

Súťaž o produktové balíčky Signal

[the_ad id=“84646″]

Hľadáte riešenie pre belšie zuby, ale zároveň chcete zostať verní prírode? Signal prichádza s riešením v podobe zubnej pasty Long Active Nature Elements Charcoal. Pastu tvorí 92 % prírodných zložiek a vďaka výťažku z aktívneho uhlia prispieva k prirodzene bielym zubom. Jemné zloženie kombinuje prírodné zložky s minerálmi zinku, ktorý je známy antibakteriálnymi účinkami. Zinok navyše dodá vašim zubom silu a ochráni ich pred zubným kazom.

Koniec súťaže: 12.08.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.