Súťaž o produkt OptiFibre pre 3 súťažiacich

OptiFibre® na pomoc so zápchou

Vláknina v prípravku OptiFibre® účinne pomáha riešiť problémy so zápchou a napomáha spokojnému žalúdku a črevám. Vláknina obsiahnutá v prípravku OptiFibre® vyživuje črevné baktérie, čím pomáha k dlhodobému správnemu tráveniu. OptiFibre® je 100% rastlinná vláknina vo forme prášku, ktorá sa získava zo semien guarovej rastliny. Vláknina je úplne rozpustná a môžete ju vmiešať do teplých aj studených nápojov. Ľahko sa rozpúšťa v mäkkých jedlách ako jogurt či v zemiakovej kaši. Žiadna horkosť, kyslosť ani podivná pachuť vám na jazyku nezostanú. Vláknina OptiFibre® je chuťovo úplne neutrálna.

 

Súťaž o produkt OptiFibre pre 3 súťažiacich

ilustračné foto: dennikrelax.sk

Text organizátora súťaže:

Vlákninu v prášku môžete prisypať napríklad aj do džúsu, alebo čaju a ich chuť sa nezmení. Odporúčaná dávka je 5-25g denne. OptiFibre® je vďaka svojmu zloženiu vhodný pre dospelých, deti od 3 rokov aj pre tehotné aj dojčiace ženy. OptiFibre je potravina na osobitné lekárske účely pre dospelých a deti od 3 rokov veku. Viac informácií na www.optifibre.sk

 

Koniec súťaže: 30. 09. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.