Súťaž o prenosnú autochladničku Orava TF-200

V lete trávime veľa času v exteriéri – milujeme pikniky v prírode, kúpanie sa vo vode, mnohí ľudia radi kempujú, užívajú si grilovačku a často autom zdolávame nemalé vzdialenosti, aby sme sa dostali do obľúbených dovolenkových destinácií. Nikde tam však hlad a smäd nespia a nie na každom mieste, kde práve trávime čas, kúpime to, čo máme najradšej – svoj obľúbený vychladený nápoj, či ohriate jedlo pre najmenšie dieťa.

Vtedy sa hodí mať vlastný príručný bufet – prenosnú autochladničku Orava TF-200, ktorá môže ísť na cesty za letnými dobrodružstvami spolu s vami. Je vybavená termoelektrickým chladiacim boxom a, keďže má objem až 20 litrov, hravo do nej zmestíte aj početnejšie zásoby, aby vás na cestách za letnými radovánkami nedobehol ani smäd, ani hlad.

 

Súťaž o prenosnú autochladničku Orava TF-200

ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Hlad a smäd vás už na cestách za letnými dobrodružstvami nemusia dobehnúť, ak sa zapojíte do súťaže o prenosnú autochladničku Orava TF-200. Stačí nám odpovedať, na našu súťažnú otázku do 19. júla 2021.

 

Koniec súťaže: 12. 07. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.