Súťaž o práčku so sušičkou BEKO HTE7616X0

Tiež si myslíte, že je pranie bielizne výkon hodný superhrdinov? V nekonečnom kolobehu triedenia, prania, vešania, zbierania, žehlenia a skladania bielizne je potrebné ešte niekedy riešiť odolné škvrny či pranie jemnej detskej bielizne, ktorá vyžaduje špeciálnu starostlivosť. A tú si čas od času žiada tiež vaša práčka. Aby ste v tom neboli sami, prichádzajú na pomoc superhrdinovia v podobe značiek Woolite, Vanish, Lanza, Calgon, Lysol alebo Lovela Baby. S nimi okrem dokonalého servisu získavate tiež možnosť súťažiť o atraktívnu cenu a vyhrať práčku so sušičkou Beko.

Súťaž o práčku so sušičkou BEKO HTE7616X0
ilustračné foto: alza.sk

Text organizátora súťaže:

Práčka so sušičkou s predným plnením vyperie až 7 kg bielizne, navyše na ňu výrobca po registrácii poskytuje záruku 10 rokov na motor. Vďaka svojim rozmerom patrí medzi úzke práčky so sušičkou, takže ju využijete aj v domácnostiach s obmedzenou možnosťou priestoru.

 

Koniec súťaže: 31. 10. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.