Súťaž o piknikový kôš Lay’s Oven Baked

Keď sa nabudúce s kamarátkami vydáte na piknik a budete premýšľať čím obohatiť váš piknikový kôš, rozhodne nezabudnite na vychytanú pečenú dobrôtku v podobe senzačných Lay’s Oven Baked.

Lay’s Oven Baked si môžete do piknikového koša pribaliť len tak a vychutnať si ich skvelú chuť, avšak pokiaľ by ste chcela byť kreatívna, ľahko s nimi vykúzlite originálne tapas. Za malý hriech budú stáť aj v kombinácii s vaším obľúbeným dipom. Ich jedinečnosť spočíva v tom, že sú pečené v peci, a vďaka tomu obsahujú o 50 % tuku menej než klasické smažené chipsy. Báť sa, že menej tuku znamená menej chuti, je v tomto prípade zbytočné. Ba naopak!

Súťaž o piknikový kôš Lay’s Oven Baked

Súťaž o piknikový kôš Lay’s Oven Baked
ilustračné foto:  damskajazda.sk

Súťaž o piknikový kôš Lay’s Oven Baked

Bylinková varianta s príchuťou jogurtu vás doslova ohromí svojou lahodnou a jemnou chuťou a solená klasika, tá nikdy nesklame. Takže keď budete premýšľať, čím vylepšiť piknik so svojimi kamarátkami, prekvapte ich nevšednými Lay’s Oven Baked. Tieto skvelé pečené chipsy si totiž zamilujete na prvé chrupnutie.

17.08.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.