Súťaž o permanentky na Beckovské slávnosti

Milovníci histórie, dobrej nálady, chutného jedla, veselej hudby a remeselnej práce, zbystrite svoju pozornosť! Na známosť sa dáva, že aj tento rok sa budú počas víkendu 19. – 21. júla konať pod Beckovským hradom veľkolepé Beckovské slávnosti 2019!

Už dvadsiaty prvý raz sa stretneme na podujatí, ktoré každoročne navštevujú tisícky mladých aj starých. Na Beckovských slávnostiach si príde na svoje naozaj každý. Brány spokojnosti budú otvorené pre zábavychtivú mládež, šťastné rodinky, ale aj veteránov stredovekých vojen, ktorí si chcú zaspomínať na časy, počas ktorých s mečom a štítom v ruke hrdinsky bránili veľkolepé hrady pred nepriateľom…

Súťaž o permanentky na Beckovské slávnosti

Súťaž o permanentky na Beckovské slávnosti
ilustračné foto:  dennikrelax.sk

Súťaž o permanentky na Beckovské slávnosti

[the_ad id=“84646″]

O skvelú zábavu a športového ducha sa postarajú aj majstrovstvá sveta v hode vidlami s názvom Vidlomet, zaujímavými témami nabitá Diskusná aréna, remeselný jarmok plný zaujímavých dobových aj nedobových produktov, no najmä bitky udatných rytierov, ktorí vám predvedú hneď niekoľko zaujímavých historických rekonštrukcií.

Tento nezabudnuteľný víkend robíme najmä pre vás a aj tento rok sa tešíme na každého jedného návštevníka. Vidíme sa 19. – 21. júla 2019 v parku pod Beckovským hradom! :)

Koniec súťaže: 17.07.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.