Súťaž o párty prenosný reproduktor JBL Charge 5

Leto už klope na dvere a s ním aj rôzne oslavy a záhradné párty. JBL prichádza s výborným reproduktorom Charge 5, ktorý je na tento účel ako stvorený a ty máš teraz jedinečnú možnosť ho vyhrať.

JBL je jednotka na trhu s párty a prenosnými reproduktormi. Výnimkou nie je ani najnovší model Charge 5, ktorý ponúka výborný dizajn obohatený o nové prvky ako napríklad novú protišmykovú podložku či výrazné logo v prednej časti. Ovládanie a prepojenie so smartfónom je veľmi jednoduché a zaberie maximálne pár sekúnd. Samozrejme okrem smartfónu si môžeš reproduktor prepojiť s akýmkoľvek Bluetooth zdrojom.

Súťaž o párty prenosný reproduktor JBL Charge 5

ilustračné foto:  techbox.sk

Text organizátora súťaže:

V prípade, že chceš tento skvelý párty prenosný reproduktor JBL Charge 5 v čiernom prevedení získať, stačí odpovedať na tri jednoduché otázky. Následne budeš zaradený do žrebovania a ak budeš mať šťastie – reprák je tvoj! Ale pozor, hráme len do 30. mája 2021.

 

Koniec súťaže: 30. 05. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.