Súťaž o parfumovanú vodu ELIE SAAB GIRL OF NOW

Tak ako Haute Couture šaty, aj vône Elie Saab sa stávajú ozdobou ženy a vyzdvihujú jej oslnivú zmyselnosť. Spontánna, hravá a bezstarostná parfumovaná voda ELIE SAAB Girl of Now zachytáva vitalitu modernej ženy. Lahodné kvetinové tóny vyžarujú neodolateľnú pozitívnu energiu a jagavú prchavosť.

 

Súťaž o parfumovanú vodu ELIE SAAB GIRL OF NOW

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Text organizátora súťaže:

Jedinečná, gurmánska parfumovaná voda: návykové tóny mandle sprevádza kvet pomarančovníka a pačuli, zložky, ktoré sú podpisom značky. Inšpirovaná libanonskou kultúrou, vôňa sa otvára s tónmi pražených pistácií a iskrivej hrušky. Srdce tvorí esencia horkých mandlí a absolút z kvetu pomarančovníka, ktoré spolu vytvárajú molekulu ORMOND, vyvinutú exkluzívne pre značku. Fazuľky tonky a mandľové mlieko zanechávajú po sebe oslnivú stopu, kým pačuli umocňuje ikonický charakter ELIE SAAB.

 

Koniec súťaže: 30. 06. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.