SÚŤAŽ o originálne knihy spomienok

„Toto nie sú len knihy, ale sú aj návodom ako dobré knihy napísať. Knihy životov starých rodičov a možno aj rodičov. S takýmto skvelým nápadom mohla prísť len mama, ktorá má veľa odžitého.“

SÚŤAŽ o originálne knihy spomienok

 

Ak si teda aj vy lámete hlavu, čo darovať na Vianoce alebo na ktorýkoľvek sviatok svojím starým rodičom, toto je geniálny tip. Každého poteší hoci aj malý darček a vašich starých rodičov nadchne kniha spomienok. Takto sa určite nebudú cítiť osamelí, odstrčení a zabudnutí.

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a dvaja z vás získajú knihy Babička, rozprávaj a Dedko, rozprávaj. Ku každej výhre pribalíme šalviové mydlo s medovkou z Babičkárstva. Je ručne vyrobené, má antibakteriálne a dezinfekčné účinky, blahodarne pôsobí na pokožku, omladzuje ju a medovka pomáha aj proti reumatizmu.

 

[button-red url=“http://www.topky.sk/cl/20/1442691/SUTAZ-o-originalne-knihy-spomienok“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.