Súťaž o opasok ROXY

Značka ROXY je veľmi tesne spojená so spoločnosťou Quiksilver, jedná sa totiž o jej oddelenú značku, ktorá je zameraná len na dámsku módu. ROXY vznikla v roku 1990 s cieľom obsadiť nevyužitý trh zameraný na ženy – surfe. Spočiatku sa tento ťah javil ako veľký risk, ale ROXY zabodovala hneď svojimi prvými kúskami, ktorými boli plavky.

Od tej doby sa ponuka postupne rozširovala a teraz ponúkajú športové oblečenie, obuv, slnečné okuliare, šperky, hodinky, batohy a tašky všetkého druhu. Výnimkou nie sú ani kolekcie zamerané na batoľatá, deti a tínedžerky. Výrobky ROXY spája nielen veľmi vysoká kvalita materiálu a spracovania, funkčnosť, ale aj jedinečný a mladiství dizajn.

Súťaž o opasok ROXY

Súťaž o opasok ROXY
ilustračné foto: vivantis.sk

Súťaž o opasok ROXY

Účastníkom súťaže sa stáva každý návštevník serverov spoločnosti Vivantis a.s. staršie ako osemnásť rokov, ktorý akceptuje pravidlá súťaže a správne odpovie na súťažnú otázku. Súťaž trvá od 29.12. 2017 do 30.1.2018. Výhercom súťaže sa stane súťažiaci, ktorého správna odpoveď bude mať poradové číslo 404 a zároveň bude mať vo chvíližrebovania prihlásený spravodajca. Určenie výhercu prebehne 31. 1. 2018.

30.01.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.