Súťaž o ochladzovač vzduchu Klarstein Skyscraper Ice

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

#SUTAZ⁠ 🌬 Schlaď sa, osviež, ovievaj!⁠ ⁠ Každý rok sa tešíme na ☀ leto a potom to zrazu príde…⁠ Nekonečné horúčavy, rozpálené ulice a zatemnené izby celý deň.⁠ ⁠ Tento rok to ale urobte inak!⁠ Zapojte sa do súťaže o ❄ochladzovač vzduchu Klarstein Skyscraper Ice ❄ a užite si príjemnú teplotu aj u vás doma.⁠ ⁠ ✨ Pravidlá:⁠ ⁠ 1⃣ Napíšte nám, ako sa najčastejšie cez leto schladzujete.⁠ 2⃣ Označte dve osoby, ktorým by sa taký ochladzovač vzduchu určite hodil. ⁠ 3⃣ Sledujte profil @klarstein.slovensko⁠ ⁠ 📆 Výhercu žrebujeme 1.6.2020.⁠ Nezabudnite dať o súťaži vedieť aj svojim známym v storkách.⁠ Držíme palce!⁠ ⁠ 😊 PS: Ak si chcete výhru lepšie poobzerať, link na produkt nájdete v BIO.

Príspevok, ktorý zdieľa Dizajnové mašinky z Nemecka (@klarstein.slovensko),

Text organizátora súťaže: 

Každý rok sa tešíme na  leto a potom to zrazu príde…⁠ Nekonečné horúčavy, rozpálené ulice a zatemnené izby celý deň.⁠ Tento rok to ale urobte inak!⁠ Zapojte sa do súťaže o ❄ochladzovač vzduchu Klarstein Skyscraper Ice ❄ a užite si príjemnú teplotu aj u vás doma.⁠

Koniec súťaže: 01. 06. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.