Súťaž o obľúbený mesačník La Femme

Obľúbený mesačník La Femme v novom formáte a dizajne prináša ešte viac zo sveta módy, krásy, svetových trendov a množstvo nových rubrík. Tento časopis by nemal chýbať v žiadnej „správnej“ kabelke.

Ročné predplatné časopisu La Femme na len za 8,90 € – zľava 39% !

Mesačník La Femme prežil za deväť rokov už niekoľko módnych sezón, počas ktorých svojim čitateľkám prinášal vždy najnovšie trendy, šťavnaté články, nespočetné množstvo reportáží zo spoločenských akcií, rozhovory a fotoshootingy. Prežite ďalší rok spolu s časopisom, ktorý sa zmestí do každej kabelky.

Mesačník, ktorý sa vďaka svojmu formátu hodí do každej dámskej kabelky. Každé štyri týždne na vás čakajú tipy a triky o móde, kráse, zdraví, ale i množstvo zaujímavého čítania. Redakcia nezabúda ani na vzťahy či profily zaujímavých žien a mužov. Ak chcete mať prehľad o novinkách vo svete krásy a módy – mesačník La Femme je pre vás tým ideálnym sprievodcom.

Výhodné predplatné na celý rok teraz na ZlavaDna.sk len len za 8,90 € !

 

Súťaž a vyhraj obľúbený mesačník La Femme!

Súťaž o obľúbený mesačník La Femme

Vyhodnotenie

výhercami v súťaži sú:

Marta Zelenayová, Michaela Nemáková

 

INFORMÁCIE O SÚŤAŽI:

Súťaž prebieha od 23.10.2015 do 27.10.2015
Vyhodnotenie súťaže prebehne do 14 dní od ukončenia súťaže. Do súťaže sa môžeš zapojiť tak, že správne odpovieš na súťažnú otázku a odošleš súťažný formulár. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom a zverejnení na webe.

PARTNER SÚŤAŽE:

Esutaze.sk

CENA:

Pre 2 výhercov 1ks časopis LA FEMME s darčekom (Nescafé Gold)

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.