Súťaž o novú špirálu Euphoric od AVONu

Milujete trendy v líčení a rada skúšate vychytávky dekoratívnej kozmetiky? Spoločnosť AVON Cosmetics si pre vás pripravila skvelú novinku v podobe zhusťujúcej predlžujúcej špirály Euphoric, dosiahnete za pár minút! Túžite po dramatickom pohľade? Žiadny problém s novou špirálou Euphoric, ktorá vám zaručí efekt plných nadvihnutých rias. Kefka špirály zachytí každú jednu mihalnicu vďaka čomu dosiahnete dlhé husté riasy jemné ako pierko. Exkluzívna novinka dekoratívnej kozmetiky AVON TRUE vaše riasy nielen predĺži, ale aj zahustí. Líčenie na akúkoľvek príležitosť tak bude hračkou.

Súťaž o novú špirálu Euphoric od AVONu

ilustračné foto:  femme.sk

Milé naše čitateľky, zapojte sa do súťaže o exkluzívnu novinku dekoratívnej kozmetiky AVON TRUE – Zhusťujúcu predlžujúcu špirálu Euphoric! Päť z vás môže vyhrať novú špirálu Euphoric, stačí ak nám do 24. marca napíšete správnu odpoveď na otázku

Koniec súťaže: 24. 03. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.