Súťaž o novú práčku Whirlpool s technológiou FreshCare+

Odpoveď na súťažnú otázku nájdete tu!

NOVÝ ROZMER SVIEŽOSTI AJ PO SKONČENÍ PRANIA! Práčka FreshCare+ osviežuje bielizeň v bubne práčky aj po skončení prania!
Whirlpool FWF71253W EU je spredu plnená práčka v energetickej triede A+++ s displejom pre zobrazenie funkcií, teploty a času.

Voliteľná funkcia FreshCare+ prevetráva bielizeň po skončení prania až 6 hodín. Jemná sila pary a rotácia bubna osviežuje bielizeň a zároveň bráni tvorbe baktérií v práčke. Technológia FuzzyLogic rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a zabezpečuje optimálny výkon pre úsporu energie, vody a času.

Súťaž o novú práčku Whirlpool s technológiou FreshCare+

Súťaž o novú práčku Whirlpool s technológiou FreshCare+

Priatelia, máme tu pre vás SÚŤAŽ! A o čo budeme súťažiť? O úplne novú práčku Whirlpool s technológiou FreshCare+ a krycím názvom FWF71253W EU! Ako môžete vyhrať? Je to jednoduché, stačí do komentárov napísať váš tip, koľko programov tento model ponúka. Každý, kto zároveň tento príspevok zdieľa, bude zaradený do žrebovania hneď dvakrát!  Výhercu vyhlásime 30. apríla 2018. Veľa šťastia!

Odpoveď na súťažnú otázku nájdete tu!

30.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.