Súťaž o novinky dekoratívnej kozmetiky Power Stay od AVONu

Prebuďte v sebe sebavedomú ženu, ktorá žiari krásou. Spoločnosť AVON Cosmetics uvádza horúce dekoratívne novinky z línie Power Stay, ktoré vás jednoducho dostanú. Presvedčte sa sami čo všetko vydržia!
Motto, ktorým sa v AVONe riadia už 130 rokov ich inšpirovalo aj k vytvoreniu obľúbenej dekoratívnej kozmetiky Power Stay. Táto kolekcia odolného a dlhotrvácneho líčenia sa teraz rozrastá o špirálu, očné linky a tiene. „Výrobky Power Stay sú ideálne nielen pre profesionálov, ale hlavne pre tých, ktorí potrebujú, aby líčenie vydržalo celý deň bez väčších opráv. Ideálne aj na biznis make-up.“ Uvádza Pavel Bauer,oficiálny vizážista spoločnosti AVON.

Súťaž o novinky dekoratívnej kozmetiky Power Stay od AVONu

ilustračné foto:  lenprezeny.sk

Súťaže sa môžete zúčastniť do 8.8.2020. Traja z vás získajú dlhotrvácne novinky dekoratívnej kozmetiky Power Stay (2 novinky v baliku).

 

Koniec súťaže: 08. 08. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.