Súťaž o novinku Garmin Instinct 2 Solar so solárnym nabíjaním

K známej vete V zdravom tele zdravý duch dnes môžeme pokojne pridať bez zbytočnej uhlíkovej stopy. A razom sa z frázy stáva aktuálne motto, ktoré dokonale vystihuje nové smarthodinky od legendárnej značky Garmin. Chceš ich nosiť aj ty na zápästí? Zapoj sa do súťaže a môžu byť tvoje!

Garmin je značka, ktorá je pre mnohých symbolom puncu, jedinečnosti, ale aj športu a rokmi overenej kvality. V poslednom čase je známa najmä svojim vycibreným portfóliom inteligentných hodiniek s funkciami, ktoré využiješ každý deň. Ak túžiš po niektorom modeli od Garminu, máme pre teba vynikajúcu správu. Najnovšie odolné smarthodinky Garmin so solárnym nabíjaním – Instinct 2 Solar – sľubujú neobmedzenú výdrž batérie. Áno, čítaš správne, ak sa budeš pohybovať na slnku, zrejme zabudneš, kde si nechal nabíjačku. Práve tento zázrak techniky môžeš teraz vyhrať!

Súťaž o novinku Garmin Instinct 2 Solar so solárnym nabíjaním

ilustračné foto: techbox.sk

Text organizátora súťaže:

Ak sa ti hodinky Garmin Instinct 2 Solar páčia, môžeš si ich kúpiť od 449,90 € v 6 farebných verziách. V prípade, že správne odpovieš na nasledujúce tri otázky a vyžrebujeme ťa, hodinky ti pošleme. Držíme palce, hráme do 2. 6. 2022 do 24.00 hod.

 

Koniec súťaže: 02. 06. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.