Súťaž o nové 5G smartfóny T Phone a T Phone Pro od Telekomu

Piata generácia mobilných sietí je definitívne tu. Si pripravený/á užiť si vyššie prenosové rýchlosti, kratšiu dobu odozvy a ešte spoľahlivejšie pripojenie vďaka 5G od Telekomu? Nové smartfóny T Phone a T Phone Pro rozhodne áno. Vyhraj ich! Stačí sa zapojiť do súťaže a jeden z nich môže byť tvoj.

Súťaž o nové 5G smartfóny T Phone a T Phone Pro od Telekomu

ilustračné foto: techbox.sk

Text organizátora súťaže:

Smartfóny T Phone a T Phone Pro dorazia do predaja v Telekome už túto stredu (5. októbra 2022), kedy si ich budeš môcť objednať prostredníctvom e-shopu, zákazníckej linky alebo priamo v predajni, kde si oba modely môžeš pred ich kúpou vyskúšať naživo.

Model T Phone môže byť tvoj od paušálu Základ 18 € už za 1 €, pričom mesačne zaň zaplatíš k paušálu iba 6 €. Podobne je to s vyšším modelom T Phone Pro, ktorý môžeš získať s nízkou akontáciou už od 1 € a rovnako nízkym mesačným poplatkom v závislosti od tvojho paušálu.

Nový T Phone a T Phone Pro od Telekomu však tentokrát môžeš skúsiť získať aj inak. Stačí, ak najneskôr do polnoci 16.10.2022 správne odpovieš na dve súťažné otázky a jeden smartfón môže byť už čoskoro tvoj. Vyžrebujeme jedného výhercu modelu T Phone a ďalšieho pre T Phone Pro. Šancu máš tak 2x. Držíme palce!

Koniec súťaže: 16. 10. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.