Súťaž o Nivea rozjasňujúce ryžové pílingy, čistiace oleje a masky

Ak sa obzeráte po nejakom produkte, ktorý vašu pleť rozžiari, tak máme pre vás súťaž hneď o 3 produkty, ktoré si zamilujete tak ako my.

Prvým produktom je Nivea výživný čistiaci pleťový olej, s ktorým zvládnete každodenné odličovanie a čistenie pleti v priebehu niekoľkých sekúnd. Vyživujúce zloženie s makadamiovým olejom sa postará o jemné a napriek tomu dôkladné čistenie a odlíčenie pleti v jednom kroku.

V druhom kroku k žiarivejšej pleti prispeje rozjasňujúci ryžový peeling pre suchú až citlivú pleť podporujúci prirodzenú obnovu kožných buniek. Žiadne plastové mikročastice, ale zloženie s organicky pestovanou ryžou a bio malinami vám pomôže odstrániť odumreté kožné bunky. Peeling vyrieši váš problém s unavenou pleťou a jej sivým nádychom.

Súťaž o Nivea rozjasňujúce ryžové pílingy, čistiace oleje a masky

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Súťaž o Nivea rozjasňujúce ryžové pílingy, čistiace oleje a masky

Ak vás zaujíma, aké tieto pleťové produkty vlastne sú a ako pôsobia na pleť, tak neprehliadni náš test, v ktorom sme podrobne otestovali všetky tieto tri produkty – TEST: Nová pleťovka NIVEA – píling, textilná maska a odličovací olej. A keďže sme pre vás vybavili súťaž, tak až 6 z vás bude môcť vyhrať balíček týchto troch skvelých produktov. Stačí len odpovedať na jednoduchú otázku a ste v hre.

Koniec súťaže: 16.11.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.