Súťaž o naparovací prístroj na pleť

Naparovací prístroj na čistenie a hydratáciu vašej pleti odstraňuje toxíny a zvyšuje tvorbu kolagénu!

Každodenné odličovanie je alfou-omegou pre každú ženu. Bežné odličovacie prípravky však neprenikajú do najhlbších štruktúr pokožky, kde sa ukladá množstvo toxínov, ktoré spôsobujú rýchlejšie starnutie pleti. Vďaka skvelému parnému čističu však nebudete musieť za hĺbkovým čistením chodiť do drahých salónov – ošetriť si s ním svoju tvár budete môcť každý deň i v pohodlí domova. Vaša pleť bude hydratovaná, žiarivá, mladistvá!

Súťaž o naparovací prístroj na pleť
ilustračné foto: setriza3.sk

Súťaž o naparovací prístroj na pleť

Stačí sa zapojiť do našej súťaže a jedna z vás vyhrá naparovací prístroj na pleť vrátane poštovného a balného v rámci SR.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/23 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.dpbolvw.net/click-7813084-11201090-1398162222000?url=https%3A%2F%2Fwww.setriza3.sk%2Fsutaz%2Fhraj%2Fsutaz-naparovaci-pristroj-na-plet“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.