Súťaž o najnovší model iRobot Roomba i7+

Máš najstaršiu Roombu? Prihlás sa a vyhraj najnovší model iRobot Roomba i7+!

Značku iRobot dnes už asi netreba nikomu špeciálne predstavovať, veď na Slovensku o nej počujeme už 10 rokov, budúci rok pritom vo svete oslávi svoje 30. narodeniny. Rozhodli sme sa, že nájdeme najstarší funkčný robotický vysávač iRobot Roomba na Slovensku! Máš taký? Prihlás sa a vymeň ho za najnovší iRobot Roomba i7+.

Súťaž o najnovší model iRobot Roomba i7+

Súťaž o najnovší model iRobot Roomba i7+
ilustračné foto:  techbox.sk

Súťaž o najnovší model iRobot Roomba i7+

[the_ad id=“84646″]

Práve pri príležitosti 10 rokov iRobot na Slovensku sa spoločnosť rozhodla, že chce nájsť najstarší funkčný robotický vysávač zakúpený na Slovensku. iRobot totiž verí, že dodnes sú určite ešte niekde funkčné pokojne aj 10-ročné Roomby. V redakcii TECHBOX preto vyhlasujeme súťaž o najstaršie funkčné robotické vysávače iRobot Roomba.

Ak dodnes používaš robotický vysávač iRobot Roomba kúpený na Slovensku s rokom výroby, ktorý si už pomaly ani nepamätáš, prihlás sa do súťaže a vyhraj perfektné ceny!

Koniec súťaže: 31.07.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.