Súťaž o multifunkčný sendvičovač 3 v 1 Orava ST-300 A

Prejedli sa vám už na raňajky mliekom zalievané kaše a radi by ste si dopriali prvé ranné jedlo na rôzne spôsoby ako švédske stoly? Milujete zapekané toasty s rôznymi slanými nátierkami, ale aj sladké wafle s poriadnou kopou ovocia a šľahačky? Dokáže vás z postele vytiahnuť aj grilovaná slaninka? To všetko si doma hravo pripravíte s jediným kuchynským pomocníkom – multifunkčným sendvičovačom 3 v 1 Orava ST-300 A. Je totiž vybavený až 3 rôznymi vymeniteľnými platňami na zapekanie a grilovanie!

Z trojice platní si stačí vybrať tú, na ktorej sa vám rýchlo a bezpečne upečie vami preferovaná sladká či slaná dobrota, vložiť práve tieto platne z trojice v ponuke do sendvičovača, pridať sendvič, šunkou a syrom napakovaný toast na zapekanie, cesto na wafle alebo slaninku či mäsko na grilovanie – a do pár minút si môžete pochutnávať na pestrých raňajkách. Každý z rodiny si tak príde na svoje! S príkonom 750 W sú chutné pokrmy hotové za chvíľku. Platne sendvičovača majú špeciálny nepriľnavý povrch, takže sa ľahko čistia aj papierovým obrúskom, dajú sa však umyť aj v umývačke riadu. Držadlo sendvičovača je tepelne izolované a uzamykateľné, aby bola manipulácia so zariadením čo najbezpečnejšia.

Orava ST-300 A oceníte aj pri varení obeda, keď chcete ugrilovať tenké plátky mäsa, pri pečení toastov k zeleninovým šalátom či pri príprave rýchlej večere pre celú rodinu.

Súťaž o multifunkčný sendvičovač 3 v 1 Orava ST-300 A

Súťaž o multifunkčný sendvičovač 3 v 1 Orava ST-300 A
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Súťaž o multifunkčný sendvičovač 3 v 1 Orava ST-300 A

Súťaže sa môžete zúčastniť do 2.4.2019. Jeden z vás získa multifunkčný sendvičovač 3 v 1 Orava ST-300 A.

02.04.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.