Súťaž o Multifunkčný hrniec 8 v 1 Orava MH-02

Neoceniteľným pomocníkom na varenie je multifunkčný hrniec 8 v 1 Orava MH-02. Jedlo pripravuje až na 8 rôznych spôsobov: varí – dokonca aj v pare, smaží, ohrieva, vypráža, griluje, zapeká aj frituje. Je na vás, či do vnútornej 5-litrovej nádoby, ktorá sa dá vybrať a vďaka nepriľnavému povrchu aj ľahko čistiť, nalejete vodu a uvaríte v nej cestoviny, alebo vlejete olej a pustíte sa do vyprážania.

Orava MH-02 je ľahko prenosný, stačí ho zapojiť do elektriky a pri príkone 1 500 W na ňom ukuchtíte aj viacero chodov bez toho, že by to zruinovalo váš rozpočet. Oceníte ho na chate, v kempe, ale aj doma, keď je už celý sporák obsadený hrncami, alebo sa vám ho ani neoplatí zapínať. V príslušenstve nájdete kôš na fritovanie, 2 mriežky na varenie v pare, naberačku s otvormi, 6 vidličiek na fondu a pomôcku na krájanie cibule. Samozrejmosťou je sklenená pokrievka a tipy na varenie v manuáli na používanie.

Súťaž o Multifunkčný hrniec 8 v 1 Orava MH-02

Súťaž o Multifunkčný hrniec 8 v 1 Orava MH-02
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Súťaž o Multifunkčný hrniec 8 v 1 Orava MH-02

[the_ad id=“84646″]

Súťaže sa môžete zúčastniť do 11.5.2019. Jeden z vás získa Multifunkčný hrniec 8 v 1 Orava MH-02.

Koniec súťaže: 11.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.