Súťaž o Multifunkčný hrniec 8 v 1 Orava H-02

Multifunkčný hrniec 8 v 1 Orava MH-02 pripravuje jedlo až na 8 rôznych spôsobov: varí – dokonca aj v pare, pečie, ohrieva, vypráža, griluje, zapeká aj frituje. Je na vás, či do jeho vnútornej 5-litrovej nádoby, ktorá sa dá vybrať a vďaka nepriľnavému povrchu aj ľahko čistiť, nalejete vodu a uvaríte v nej cestoviny, alebo vlejete olej a pustíte sa do vyprážania

Súťaž o Multifunkčný hrniec 8 v 1 Orava H-02

ilustračné foto:  lenprezdravie.sk

Text organizátora súťaže:

Ľahko v ňom pripravíte aj zeleninu na pare, alebo ju môžete dusiť len vo vlastnej šťave, takže si uchová svoju sviežu farbu a chuť a vy si môžete dopriať jedlo pripravené zdravším spôsobom. Nič sa v ňom nepripáli, lebo povrch varnej nádoby je antiadhézny, nepriľnavý a vysoko odolný voči pripečeniu. Stačí ho zapojiť do elektriky a pri príkone 1 500 W na ňom ukuchtíte aj viacero chodov bez toho, že by to zruinovalo váš rozpočet.

 

Koniec súťaže: 02. 05. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.