Súťaž o multifunkčný CUBE v hodnote 550 Eur od FE Timeless Steel

Nedávno sme vám na našej webstránke v samostatnom článku predstavili tvorbu Timeless Steel. „Timeless Steel bude nie další, ale ten správny kus nábytku v tvojom domove.” Takto znie úvodné motto mladého nemeckého dizajnéra Floriana Erba, ktorý vytvoril skutočne fascinujúco pôsobiacu sériu nábytku.

Filozofia tvorcu je postavená na troch fundamentálnych pilieroch, ktoré sa odzrkadľujú aj fyzicky vo výsledných produktoch – individualita, kvalita a nadčasovosť. Základom každého kusu nábytku Timeless Steel je kvalitná čierna oceľ. Tá je mnohokrát kombinovaná s rôznymi sortami masívneho dreva podľa požiadaviek objednávateľa. Dub, čerešňa, orech, zebrano a ďalšie exkluzívne dreviny nachádzajú harmóniu v spolupráci s kovovými prvkami stolov, stoličiek, skríň, šatníkov, kabinetov a pod.

Súťaž o multifunkčný CUBE v hodnote 550 Eur od FE Timeless Steel

Súťaž o multifunkčný CUBE v hodnote 550 Eur od FE Timeless Steel
ilustračné foto:  createspace.sk

Súťaž o multifunkčný CUBE v hodnote 550 Eur od FE Timeless Steel

Dnes vám prinášame súťaž o takzvaný CUBE z dielne Timeless Steel v hodnote 550 Eur. Rozmery sú nasledovné – 39 x 35 x 35 cm a je vyrobený handmade. Zapojiť sa do súťaže je veľmi jednoduché.
Podmienky a pravidlá súťaže:
Stačí do komentára vložiť odpoveď na otázku: „Kam by ste CUBE umiestnili ?“ na našej  FACEBOOK stránke a získaj tento originálny a dizajnový darček od Timeless Steel! Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Úplné pravidlá súťaže nájdete zverejnené na: Všeobecné pravidlá súťaží organizovaných webovým portálom www.createspace.sk

Vyhodnotenie (náhodné žrebovanie) súťaže prebehne: 30.06.2018. Víťaza následne verejne vyhlásime a samozrejme ho budeme hneď kontaktovať.

30.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.