Súťaž o darček od FAnn.sk, Moschino Toy 2 Bubble Gum 30 ml

Zrodená z tvorivého nadšenia Jeremyho Scotta, kreatívneho riaditeľa značky Moschino, a z expertízy spoločnosti EuroItalia, nová interpretácia vône Toy2 je teraz zahalená do moderného a elegantného odtieňa ružovej. Venovaná všetkým ženám, ktoré sú #zavislenaruzovej, nová vôňa Toy2 Bubble Gum odhaľuje zábavné, bezprostredné a hravé tóny v sprievode majestátnej ruže. Odhaľuje tiež delikátnu vôňu žuvačky, ktorá sa stala inšpiráciou pre názov. Nová dámska vôňa Moschino #Toy2BubbleGum vás oslobodí od negatívnych myšlienok, zahalí telo do príjemných tónov a povzbudí vašu myseľ. Moschino #Toy2BubbleGum odhaľuje zábavné aspekty a pozitívnu energiu ružovej.

Súťaž o Moschino Toy 2 Bubble Gum 30 ml

ilustračné foto:  fann.sk

Súťaž o Moschino Toy 2 Bubble Gum 30 ml

Zapojte sa do súťaže o hodnotný darček. Zvoľte odpoveď a vyplňte všetky údaje, aby sme Vám v prípade výhry mohli odoslať darček. Pre zoznam výhercov kliknite sem.

Výhra:  Moschino Toy 2 Bubble Gum 30 ml

 

Koniec súťaže: 25. 04. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.