Súťaž o módne pánske hodinky Tommy Hilfiger 1710337

Tommy Hilfiger už odjakživa vedel, že se chce angažovať v móde, a celý svoj život zasvetil tomuto snu. Vďaka svojej cieľavedomosti, talentu a provokatívnej reklame sa mu to skutočne podarilo, a čoskoro sa dostal medzi elity amerického módneho priemyslu, medzi ktorými ho nájdete dodnes.

Zasúťažte si s nami v novembri a vyhrajte pre seba alebo svojho partnera módne pánske hodinky TH 1710337! Nadchnú vás svojím prepracovaným ciferníkom, kvalitným koženým remienkom, vodotesností 50M a určite aj mnohými ďalšími pozitívami. Nečakejte na Ježiška a spravte si/mu radosť ešte dnes!

Sútaž o módne pánske hodinky Tommy Hilfiger 1710337

Súťaž o módne pánske hodinky Tommy Hilfiger 1710337
ilustračné foto: brawat.sk

Súťaž o módne pánske hodinky Tommy Hilfiger 1710337

Náramkové hodinky z díelne Tommyho Hilfigera patria k tým najluxusnejším na svete. Najskôr si vás získajú svojím vzhľadom a následne aj množstvom nadštandardných funkcií… Tak vás dokonalo ozdobia a zjednodušia Vám život.

30.11.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.