Súťaž o mliečny nápoj Sunar Gravimilk

Pozná potreby bábätka a zabezpečí správnu výživu matky. Taký je Sunar Gravimilk, jediný mliečny výrobok na trhu pre plánované tehotenstvo, tehotné a dojčiace matky. V každej fáze materstva poskytne žene prísun vitamínov, minerálnych látok a ďalších potrebných živín. Zároveň významne ovplyvňuje vývoj plodu a zabraňuje vzniku vývojových vád bábätka.

Vylepšená receptúra, vyvinutá na základe nových poznatkov o výžive a tiež v spolupráci s nastávajúcimi a dojčiacimi mamičkami z neho robí unikátny mliečny nápoj na trhu. Súčasťou obsahu Sunar Gravimilk je jód, potrebný pre optimálnu činnosť nervovej sústavy, železo, ktoré prispieva k rozvoju poznávacích funkcií dieťaťa a kyselinu listovú, ktorá má priaznivé účinky na krvotvorbu a rast zárodočných tkanív počas tehotenstva. Mliečny tuk dodáva nápoju jemnú mliečnu chuť a vitamíny B2 a C, DHA omega-3 mastné kyseliny posilňujú jeho zloženie o ďalšie dôležité látky.

Súťaž o mliečny nápoj Sunar Gravimilk

Súťaž o mliečny nápoj Sunar Gravimilk
ilustračné foto: babetko.sk

Súťaž o mliečny nápoj Sunar Gravimilk

Tri z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom Sunar Gravimilk v hodnote 5,90 Eur.

Termín konania súťaže: do 31.01.2017

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.